Przebudzenie Surfera to trening rozbudzania świadomości potrzebnej do pełniejszego uczestnictwa w życiu skoncentrowany na rozwijaniu Uważności oraz obecności Tu i Teraz, co prowadzi do zwiększenia samoświadomości. Uczy zarządzania umysłem, gdyż w umyśle należy szukać przyczyn szczęścia i cierpienia. Częścią  tego treningu jest świadoma kreacja przekonań i nawyków w celu poprawienia jakości życia.

 

W Przebudzeniu Surfera pracujemy nad rozwijaniem Uważności, uczymy się wpływać na myśli, bo myśli wpływają na nas. Rozwijamy działania, które przechodzą w nawyki kształtujące charakter i budujące wewnętrzną dyscyplinę, bo dzięki nim będziesz bliżej swoich celów. Poznajemy techniki uwalniania napięć i blokad w ciele i umyśle.

Ten wewnętrzny proces to wzbudzanie fali, na której możesz mknąć przez życie, trzeba tylko zabrać się z nią i aktywnie utrzymywać się na jej grzbiecie. Nikt nie zrobi tego za Ciebie - nie wsadzi Cię do gondoli, motorówki, nie przewiezie magiczną taksówką. Wszystko jest w Twoich rękach - narzędzia, które dostaniesz podczas treningu pomogą Ci z czasem coraz sprawniej utrzymywać się na fali. Fala będzie przybierała, a Ty będziesz płynąć coraz ufniej i bezpieczniej - nauczy Cię, jak surfować przez życie.

 

Przebudzenie Surfera jest dla każdego, kto chce:

 

- zyskać większą samoświadomość

- zarządzać swoim umysłem

- wybierać reakcje, a nie reagować emocjonalnie

- rozwijać nowe wzmacniające przekonania i nawyki

- być obecnym Tu i Teraz

- nauczyć się uwalniać napięcia w ciele i blokady

- doświadczać stanu flow

- przebudzić Surfera Życia

 

Zapraszam Cię na 12 cotygodniowych godzinnych treningów, podczas których poznasz narzędzia, które przebudzą w Tobie surfera życia.

 

Inwestycja: 1800 zł

Trening Przebudzenie

Surfera w 90 dni

Coach  Sebastian Szustkowski

Imię
Telefon
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. +48 503 984 634

e-mail: sebastian.szustkowski@gmail.com

skype: sebastian.szustkowski

ul. Stefana Czarnieckiego 11/3  Warszawa

Kontakt