Life Meditation jest pojęciem ogólnym. W ramach praktyki Life Meditation możemy pracować nad rozwijaniem świadomości oraz obecnością Tu i Teraz. Wyciszony umysł to gwarancja spokojnego i radosnego życia, opartego na akceptacji jego natury.

 

Powodów do nauki praktykowania Life Meditation może być bardzo wiele, np.:

 

Praktykowanie obecności Tu i Teraz – jeśli jesteś obecny Tu i Teraz, nie ma miejsca na smutek spowodowany przeszłymi wydarzeniami, ani na jałowe zamartwienie się o przeszłość, pojawia się za to energia do działania.

Rozwijanie umysłu początkującego – to wchodzenie w nowy kontakt z tym, co znasz; jeśli rozwijasz umysł początkującego, to wszystko w Twoim życiu staje się nowe i świeże.

Stan Flow - przepływ charakteryzujący się utratą poczucia czasu oraz całkowitą wolnością od lęku

Bezwysiłkowe działanie – twoja praca, aktywność zawodowa i codziennne życie sprawia Ci coraz więcej radości, bo nie stwarzasz oporu temu, co jest, a to z kolei otwiera Cię na zródło energii i daje chęć do tworzenia.

Medytacja bez medytacji – „zakotwiczanie się” w Tu i Teraz

Rozbudzanie świadomości czym jest umysł - w przerwach między myślami rozbudza się świadomość, że Ty to nie myśli, gdyż myśli są jak chmury - przypływają i odpływają.

Odkrywanie pułapek umysłu – nie dajesz się „wkręcać” swojemu umysłowi.

Wolność od znanego  potrafimy widzieć świat takim, jakim on jest, bez oceniania i zbędnej narracji.

Praktyczna medytacja – korzystanie z mechanizmów medytacji w codziennym życiu

 

Life Meditation to zazwyczaj 8-11 sesji treningowych, prowadzonych w odstępach tygodniowych lub dwutygodniowych (w zależności od preferencji Klienta).

 

Serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie konsultacyjne - osobiste, za pośrednictwem Skype’a lub telefoniczne. Podczas niego poznamy się, porozmawiamy o Twoich potrzebach i o tym, jaką korzyść możesz odnieść z praktyki Life Meditation.

 

Inwestycja 150 zł / 1h

Life Meditation

Coach  Sebastian Szustkowski

Imię
Telefon
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. +48 503 984 634

e-mail: sebastian.szustkowski@gmail.com

skype: sebastian.szustkowski

ul. Stefana Czarnieckiego 11/3  Warszawa

Kontakt