Przebudzenie Alchemika to sesja oddechowa, która redukuje stres, uwalnia napięcia w ciele, przez co minimalizuje ból, pozwala się zrelaksować i ma działanie uzdrawiające.

Sesja oddechowa odbywa się na leżąco, podczas sesji jesteśmy wszystkiego świadomi – jesteśmy obecni Tu i Teraz, dzięki czemu stajemy się gotowi na spotkanie ze swoim wnętrzem. Z poziomu zmysłów (widzenia, słyszenia i odczuwania) wchodzimy w bezpośredni kontakt z tym, co wywołuje zaburzenia w naszym ciele fizycznym oraz umyśle.

 

Stres jest główną przyczyną zaburzeń fizycznych oraz psychicznych. Skutkiem przewlekłego stresu jest osłabienie układu odpornościowego, co prowadzi do wielu chorób fizycznych i psychicznych. Podczas procesu Przebudzania Alchemika  możesz zredukować stres bądź wyeliminować go ze swojego życia.

 

Dzięki temu, że podczas sesji oddechowej postrzegasz swoje wnętrze z poziomu zmysłów, przestajesz stwarzać opór temu, co jest. Stajesz się Alchemikiem, który przemienia stres w relaks, przepływ, ulgę, uwolnienie energii, uzdrowienie. Ten fascynujący proces dzieje się na Twoich oczach, uzdrowienie staje się Twoim doświadczeniem.

 

Przebudzenie Alchemika jest dla każdego, kto chce:

- spotkać się ze swoim wnętrzem

- nauczyć się czytać sygnały płynące z ciała

- przekształcić choroby, ból i dyskomfort fizyczny w ulgę

- zredukować stres

- być świadomym energii, która płynie w ciele

- uwolnić ciało bolesne

- nauczyć się, jak za pomocą zmysłów wyciszyć umysł

 

 

Zapraszam na zapisy do nowej grupy, która powstaje w Warszawie. Zajęcia będą odbywały się na Mokotowie we wtorki od godz. 18:00 do 21:00 Inwestycja 100 zł / 3h 

 

 

Sesja indywidualna  250 zł / 2h

 

 

 

     Przebudzenie Alchemika

          (sesja oddechowa)

Coach  Sebastian Szustkowski

Imię
Telefon
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. +48 503 984 634

e-mail: sebastian.szustkowski@gmail.com

skype: sebastian.szustkowski

ul. Stefana Czarnieckiego 11/3  Warszawa

Kontakt