O mnie

 

Nazywam się Sebastian Szustkowski. Od 1992 r. pracuję nad poznaniem umysłu i praktykuję medytację.

 

Jestem coachem i nauczycielem medytacji. Zawodowo wspieram ludzi, którzy chcą wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. W swojej pracy korzystam ze sprawdzonych narzędzi rozwojowych. Moim atutem jest wieloletnia praktyka medytacyjna z tradycji Zen, Vipassana oraz moje hobby: poznawanie natury umysłu.

 

Jestem autorem sesji oddechowej Przebudzenie Alchemika. Przez 20 lat badałem proces, który zachodzi podczas takiej sesji, i dziś mogę śmiało powiedzieć, że w każdym człowieku można przebudzić Alchemika, który przemienia stres, a także choroby i ból, przynosząc relaks i poczucie komfortu w ciele.

 

Do miejsca, w którym dzisiaj jestem, przyczynił się Bóg, Oddech, wytrwałość i ludzie, którzy mnie inspirowali, abym był lepszą wersją samego siebie. Są nimi: Ramana Maharishi, Shunryu Suzuki, Jiddu Krishnamurti, Osho, Thich Nhat Hanh, Joseph Murphy, Joseph Goldstein, Dale Carnegie, Stephen Covey, Brian Tracy, Eckhart Tolle, Don Miguel Ruiz, Ken Wilber, Napoleon Hill, Tony Robbins, Byron Katie i wielu innych.

 

Mój ulubiony cytat: „Uważaj na myśli - przechodzą w słowa. Uważaj na słowa - przechodzą w czyny. Uważaj na czyny - przechodzą w nawyki. Uważaj na nawyki - przechodzą w charakter. Uważaj na charakter - kreuje przeznaczenie.” - Lao Tzu

 

Dzisiaj ten cytat rozumiem tak: Dbaj o swoje myśli - przechodzą w słowa. Dbaj o słowa - przechodzą w czyny. Dbaj o czyny - przechodzą w nawyki. Dbaj o nawyki - przechodzą w charakter. Dbaj o charakter - kreuje przeznaczenie.

Coach  Sebastian Szustkowski

Imię
Telefon
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. +48 503 984 634

e-mail: sebastian.szustkowski@gmail.com

skype: sebastian.szustkowski

ul. Stefana Czarnieckiego 11/3  Warszawa

Kontakt